Nieuws

Tombola 2017

Tombola af te halen tot eind februari. 

Posted on 30 jan

Nieuwe data a ploeg inhaalmatch

Uitgestelde wedstrijd (match van 7 jan)

Vorst - A ploeg

25 februari om 21 u

Posted on 25 jan

Afgelaste wedstrijd

U16 meisjes 
Herentals - Betekom 
4 feb 14:30 u

Posted on 24 jan

Uitslag Tombola 2017

Hier vind je de winnende nummers van de tombola 2017.

Posted on 22 jan

 

Posted on 17 jan

BEDANKT VOOR DE OPKOMST

Het bestuur van A&T Basket Betekom

dankt alle bezoekers voor hun bezoek...
aan ons mosselfestijn.

Ook een welgemeende dank
aan alle helpers want dankzij jullie werd het weer een succes.

Posted on 16 jan

 

 

Resultaten &
Kalender met komende wedstrijden

  • Komende wedstrijden
  • Resultaten

Hieronder ziet u de komende wedstrijden.

Datum Tijd Thuisteam Uitteam
24/02/2017 18u30 Strombeek Beavers Wemmel Basket Club J16 B Miniemen Jongens
25/02/2017 16u30 Dynamo Bertem G12 A Benjamins
4/03/2017 11u00 Miniemen Meisjes Femina Habac Sint-Truiden M16 A
4/03/2017 12u00 L.S.V. Basket Landen G12 B Benjamins
4/03/2017 16u00 L.S.V. Basket Landen HSE R Recreanten
5/03/2017 15u00 Lubbeek B-Ball-Stars HSE B A-Ploeg
11/03/2017 11u00 Miniemen Jongens Everse Dino's J16 A
11/03/2017 13u00 Tienen Benjamins
11/03/2017 16u00 KYD Kortenberg Young Devils J21 A Junioren
1/03/2017 9u00 Benjamins Lubbeek B-Ball-Stars G12 A
18/03/2017 11u00 Miniemen Jongens 2B|SAFE Tienen J16 A
18/03/2017 18u15 Recreanten Vanheylen Triton Leuven HSE R
18/03/2017 20u30 A-Ploeg GSG Aarschot HSE D
19/03/2017 11u00 Miniemen Meisjes BBC Haacht M16 A
25/03/2017 9u00 Miniemen Jongens Basket Club Groot Dilbeek J16 B
25/03/2017 11u00 Miniemen Meisjes Peer BBC vzw M16 A
25/03/2017 14u45 Tigers Halle G12 B Benjamins
25/03/2017 20u30 A-Ploeg Dynamo Bertem HSE C
26/03/2017 13u00 BC Machelen-Diegem HSE R Recreanten
26/03/2017 13u00 Black Devils Vorst J21 A Junioren
1/04/2017 18u15 Recreanten Londerzeelse Dunkers HSE R
1/04/2017 20u30 A-Ploeg BC Machelen-Diegem HSE B
2/04/2017 13u00 BBC Croonen Lommel M16 A Miniemen Meisjes
15/04/2017 11u00 Benjamins L.S.V. Basket Landen G12 B

Hieronder ziet u de uitslagen
van de laatste wedstrijden.

Datum Thuisteam Uitteam Resultaat
19/02/2017 WIZ Basket Leuven HSE R Recreanten
18/02/2017 A-Ploeg Boortmeerbeek & Berg Bulldogs HSE A 73-62
18/02/2017 2B|SAFE Tienen J16 A Miniemen Jongens 55-38
18/02/2017 Junioren Dynamo Bertem J21 A 58-72
18/02/2017 Benjamins Boortmeerbeek & Berg Bulldogs G12 A 37-50
11/02/2017 A-Ploeg Bavi Vilvoorde HSE C
11/02/2017 Merchtem Eagles HSE R Recreanten
11/02/2017 Stella Artois Leuven Bears G12 B Benjamins
11/02/2017 Miniemen Jongens De Rode Leeuwen J16 A
4/02/2017 Recreanten BC Machelen-Diegem HSE R
4/02/2017 Dynamo Bertem J21 A Junioren
4/02/20147 Benjamins Tienen
4/02/2017 Miniemen Jongens Strombeek Beavers Wemmel Basket Club J16 B
28/01/2017 A-Ploeg Basket Groot Zemst HSE C
28/01/2017 Recreanten Record Bank Keerbergen Lakers HSE R
28/01/2017 Junioren Black Devils Vorst J21 A 47-37
28/01/2017 Miniemen Meisjes Notre Dame Leuven M16 B 25-55
21/01/2017 De Rode Leeuwen HSE A A-Ploeg
21/01/2017 De Rode Leeuwen HSE R Recreanten
21/01/2017 Basket Club Groot Dilbeek J16 B Miniemen Jongens 54-50
21/01/2017 Benjamins Tigers Halle G12 B 68-21
21/01/2017 Miniemen Meisjes BBC Putte M16 A 57-43
15/01/2017 BBC Haacht J21 A Junioren
14/01/2017 A-Ploeg BBC Wobac Sint-Stevens-Woluwe HSE A 70-48
14/01/2017 Thor Tervuren HSE R Recreanten
14/01/2017 Lubbeek B-Ball-Stars G12 A Benjamins 50-43
8/01/2017 Everse Dino's J16 A Miniemen Jongens
7/01/2017 Black Devils Vorst HSE B A-Ploeg
7/01/2017 Tigers Halle HSE R Recreanten
7/01/2017 Junioren KYD Kortenberg Young Devils J21 A
7/01/2017 Miniemen Meisjes Clem Scherpenheuvel M16 A
17/12/2016 Stella Artois Leuven Bears J21 C Junioren 51-62
17/12/2016 Recreanten Stella Artois Leuven Bears HSE R 79-70
10/12/2016 A-Ploeg Lubbeek B-Ball-Stars HSE B 64-50
10/12/2016 Recreanten L.S.V. Basket Landen HSE R 58-57
10/12/2016 Tigers Halle J21 A Junioren
4/12/2016 BC Machelen-Diegem HSE B A-Ploeg 34-50
4/12/2016 BC Opwijk J21 A Junioren 96-44
3/12/2016 Londerzeelse Dunkers HSE R Recreanten
3/12/2016 GSG Aarschot G12 A Benjamins
27/11/2016 BBC Haacht M16 A Miniemen Meisjes 61-17
26/11/2016 Junioren Basket Groot Zemst J21 A 72-70
19/11/2016 Dynamo Bertem HSE C A-Ploeg 58-46
19/11/2016 Merchtem Eagles J21 A Junioren 43-45
19/11/2016 BC Grimbergen G10 A Microben
19/11/2016 BC Foyer Molenbeek G10 A Microben
19/11/2016 Femina Habac Sint-Truiden M16 A Miniemen Meisjes 49-29
19/11/2016 Bavi Vilvoorde G10 B Microben
19/11/2016 Microben Toyota Wouters Diest G10 A
19/11/2016 Lubbeek B-Ball-Stars G10 C Microben
19/11/2016 Clem Scherpenheuvel G12 A Benjamins 79-38
19/11/2016 Miniemen Jongens BBC Haacht J16 A 19-114
13/11/2016 Black Devils Vorst J16 A Miniemen Jongens 56-48
13/11/2016 GSG Aarschot HSE D A-Ploeg Alg FF
12/11/2016 Vanheylen Triton Leuven HSE R Recreanten 44-57
12/11/2016 Junioren BBC Alsemberg J21 A 50-45
12/11/2016 Benjamins GSG Aarschot G12 A 10-87
5/11/2016 Recreanten BBC Hoeilaart HSE R 63-44
5/11/2016 Basket Groot Zemst J21 A Junioren
5/11/2016 Miniemen Meisjes Koninklijke Herentalse BBC M16 A 42-35

 

©2012-15 - All rights reserved - A&T Basket Betekom
cristal999,basket,basketball,basketbal,betekom,miniemen,pupillen,aploeg,a-ploeg,kadetten,cadetten,basket-bal,basket-ball,baal,a&t,senior,seniors,coach,wedstrijd,wedstrijden,uitslag,uitslagen,microben,ploeg,ploegen